ULIA LORD – Мова
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ULIA LORD – Мова (Кліп)

Співачка ULIA LORD запропонувала меломанам відчути справжній поцілунок літа у новому відео «Мова».

«Мова – наше власне особливе диво. А для того, щоб його пробудити, достатньо просто говорити», – запевняє виконавиця.

За словами Юлії, ця тематика давно не дає їй спокою, оскільки авторка добре розуміє, які саме механізми спрацьовують задля створення того чи іншого ставлення, певної суспільної думки стосовно використання української мови. Співачка впевнена, що мова виконує дуже важливу функцію – об’єднуючу, і саме завдяки їй можна створити «багато прекрасних речей».

Зауважимо, що «Мова» – це третій спільний сингл Юлії Лорд та саунд-продюсера Дмитра Решетника (DIRESH). Саме музична напрацьовка Дмитра, поєднавшись із текстовою та мелодійною чернетками Юлії, сформували остаточний вигляд свіжого синглу.

До речі, не так давно, саме спільна мова допомогла Юлії повернути вкрадений паспорт. Ось що вона розповідає про цей випадок: «Типова ситуація – в навушниках аудіокнижка, рюкзачок за спиною, який розстібають і витягають гаманець – нарешті, сталася і зі мною. Мене в переході обступило позаду четверо циган, яких я помітила в паузі між реченнями аудіотексту, хоча, поки зрозуміла, що гаманця вже немає, вони з переходу зникли. А я, тим часом, дуже засумувала за паспортом, який був у гаманці. І, що ж робити, побігла його визволяти. На інстинктах я впильнувала своїх кривдників, наздогнала і, використовуючи МОВУ, з домішком обсценної лексики, показала їм ситуацію з іншого боку. Впоралась настільки переконливо, що крадії повернули мені весь, невеликий до речі, кеш. Один із них приніс з кущів гаманець, який встиг викинути. Отримала вибачення. І кожен пішов своєю дорогою. Хештег: Мова об‘єднує».

Варто додати, що сам сингл наразі можна знайти на більшості популярних медіа-майданчиках.

ULIA LORD – Мова
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Inf says:

    Вітаю! Музика! Слова! Відео! Все в гармонії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *