Uлія Лорd – Біле:Чорне
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Uлія Лорd – Біле:Чорне (Сингл)

Після кількох років творчої тиші, Uлія Лорd повертається з новим треком «Біле:Чорне»! У роботі над даною піснею (як і декількома наступними, забігаючи наперед), виконавиця співпрацювала з молодим музикантом Дмитром Решетником, разом створюючи аранжування (саунд-продюсування, музика).

За словами співачки, у протистоянні світлого і темного, люди генерують красу і любов, які дають зрозуміти, що варто робити у тій чи іншій складній ситуації. «Пісня «Біле:Чорне» про те, що ми не можемо повністю контролювати баланс білого і чорного у нашому житті, чергувати складні і святкові життєві періоди, коли нам заманеться, але натомість можемо впливати на них. Адже коли ми вмикаємо внутрішнє світло, будь-яка темрява не видається такою вже непроглядною», – розповіла Uлія Лорd в одному зі своїх свіжих інтерв’ю.

Додамо, що так само як і нову композицію «Біле:Чорне», весь майбутній альбом Юлії, що має за планом з’явитися у 2019 році, буде здебільшого витримано у сучасній електро-поп-стилістиці. На даний момент артистка вже має на руках чотири записані сингли, за допомогою яких вона планує здійснити промоцію згаданої платівки. Окрім того, Юлія має на меті найближчим часом продовжити написання нових композицій, які пізніше займуть своє місце у трек-листі майбутнього лонг-плею.

Uлія Лорd – Біле:Чорне
Uлія Лорd у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *