U:LAV – Лупа
Матеріали, Популярна музика, Релізи

U:LAV – Лупа (EP)

Сатира на сучасне суспільство – U:LAV випустила дебютний EP «Лупа».

Їй 22 роки і вона артистка на генетичному рівні. Сьогодні U:LAV презентує дебютний міні-альбом «Лупа». Справжнє ім’я виконавиці – Анна Монастирська. Свій псевдонім вона пояснює міксом двох анаграм – Ю ЛАВ (ти є любов) і Ю ЛОУ (ти є закон).

Творчість U:LAV – музика з глибокими сенсами та соціальними меседжами. «U:LAV – це мій спосіб спілкування зі світом, нестримне бажання ділитися світлом, що мене наповнює, та думками сучасного покоління – покоління незалежних українців. Це спроби донести недолюбленим дітям, що таке свобода та що таке любов», – пояснює Аня.

У першій платівці артистка роздивляється людей, їхні вади та чесноти крізь лупу. Дебютник «Лупа» – це 4 відвертих треки, де U:LAV іронізує над суспільством, ставить складні питання, кидає виклик буденності та занурює у свою магічну реальність.

«НеГібони» – пісня-сатира на сучасне суспільство, яка закликає не забувати про справжню цінність людини в часи бурхливого технологічного прогресу. «Де ж тут жити?» – одночасно іронічна та глибока пісня, що описує людську ментальність. «Теорія» – трек про питання, на які кожен з нас має дати власну відповідь.«Триденна подорож» – композиція-нагадування слухачам про ту приховану реальність, яка існує в наших головах.

U:LAV – перший артист лейбла Revet Sound. Саундпродюсером EP «Лупа» виступив Сергій Любінський, який співпрацює з The HARDKISS, Cape Cod, Cloudless, Vivienne Mort та іншими відомими українськими музикантами.

U:LAV – Лупа
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *