Ульмо Три – Моя крихітко
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ульмо Три – Моя крихітко (Сингл)

Гурт Ulmo Tree звернувся у своїй новій пісні до усіх крихіток – знайомих і не знайомих, близьких і не дуже, до тих, що йдуть по життю під музику команди і до тих, хто лише познайомиться із нею коли-небудь у майбутньому. За словами лідера колективу Кості Шелудько, це подяка прекрасній половині людства за натхнення.

Запис треку відбувався на студії Kaska Records під керівництвом Анатолія Шмаргуна, а мастеринг на студії 211, за участі Віталія Телезина. Мікс – Костянтин Шелудько.

«Моя крихітко» – перша пісня, записана повноцінним складом музикантів в студії, до цього було сольно або дуетно. Тепер же відбувся квартет: Анатолій Шмаргун на ударних, Поль Солонар на клавішних, і ми з Олександром Лозовським на гітарах і голосах. З усіма ми немало співпрацювали раніше, але в такому форматі – вперше. У кожного з них є сольні проекти, всі багато співпрацюють із зірками, і зібрати їх разом було нелегко, але певного вдалого липневого дня це сталося. Кожен зробив свій відчутний внесок в трек, і я радий, що «Крихітка» тепер нас об’єднує. Сама пісня написалася невдовзі після дебютного концерту «Ульмо Три» – той виступ взагалі був магічним для гурту, його таким зробила підтримка і любов людей у залі й за сценою», – розповів «Нотаткам» Костя.

Звісно, як зазначив засновник «Ульмо Три», зібрати разом задіяних у різних проектах виконавців – справа не з легких. Але, скажу по секрету, Костя має на меті створити ще одну спільну композицію із іншим відомим музикантом – Олексієм Шманьовим з гуртів Karna та Entrée. Про це хлопці домовилися зовсім нещодавно, тому, звісно, жодних термінів стосовно релізу поки що немає, лише ідея, але я, як свідок цієї домовленості, просто-таки зобов’язаний їм про неї нагадати ;)

Ульмо Три – Моя крихітко

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Олександр says:

    Прикольно!

  2. Вреднюлька says:

    Крутяк! Абсолютно не схоже на попередні пісні гурту, але всеодно кльово. Дуже хітово! Видно, що профі працюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *