Українська музика
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Українська зимова музика (Збірка)

Українська музика для будь-якої пори року! Не зважаючи на те, що до де-юре настання зими ще лишилося кілька осінніх тижнів, де-факто холодна снігова пора року вже на повну хазяйнує на більшості територій нашої країни. Поставивши собі на мету хоча б трохи «відігріти» настрій читачів «Нотаток», ми пропонуємо вам провести цей прохолодний час під саундтрек якісної української музики, якої, на щастя, у нас вистачає.

Ба більше, ми підготували для вас не просто добірку української музики, а музики максимально тематичної, у тому чи іншому ступені присвяченої зимі, снігу, хуртовинам, та, звісно ж, коханню. Куди ж без нього? Трохи привідкриваючи карти, зазначимо, що ця збірка зимової української музики не містить творів про Новий Рік та Різдво, адже ми вже робили подібну компіляцію раніше та плануємо трохи оновити її безпосередньо перед цьогорічними святами.

«Як листопад дерева не обтрусить, довгою зима бути мусить», – каже народна приказка, виходячи з якої, на всіх нас очікує достатньо довгий зимовий період. Саме тому ми рекомендуємо вже зараз запасатися святковим настроєм, позитивними емоціями та гарною українською музикою, за оновленнями якої ви можете легко спостерігати на нашому сайті.

Отже, слухайте, коментуйте та діліться сучасною українською музикою з друзями! А ми зі свого боку бажаємо усім вітчизняним меломанам ніколи не «впадати у зимову сплячку», завжди отримувати від життя максимальну насолоду, радіти кожному наступному дню та жити тут і зараз за будь-якої погоди. Тим більше зважаючи на те, яка якісна та різнобарвна пігулка гарного настрою під назвою «українська музика» завжди доступна для вас.

Українська музика: зима

Завантажити


Вам також має сподобатись...

4 коментаря

 1. Solomiya says:

  Я дійсно вражена усіма тими надбаннями, які демонструє українська музика протягом останніх, мабуть, двох-трьох-чотирьох років. В цьому, звісно ж, велика заслуга артистів, але зверніть увагу, якої популярності набув запит «українська музика» у пошуковиках та вконтактах-фейсбуках. А це голосно стверджує те, що українська музика насправді цікавить слухача. Слухач шукає українську музику, при чому не якусь «шароваршину», у сучасну українську музику. Він слідкує за новинками, цікавиться різними дійствами. І це надихає!

 2. Dmytro Verhes says:

  О, прикольно, майже всю українську музику з мого плів-листа згадали) Спочатку хотів порадити додати якісь пісні, але зловив себе на думці, що тут зібрано кращі. Чекаю наступних збірок української музики.

 3. Ірина Кожець says:

  Давно шукала що б такого цікавого послухати з української музики і натрапила на цю збірку. Хочу щиро подякувати упорядникові за те, що кількість української музики в моїх списках відтворення значно збільшилася і продовжує свій гроу-ап. Тепер регулярно моніторю новинки, зокрема у вас) Ще раз дякую)

 4. Андрій says:

  Хочу подякувати за класну українську музику, постійно тут відриваю для себе виконавців. За збірочку окремий респект, забрав собі) Більше української музики в ефіри!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *