Влад Воронін

Привіт, мене звати Влад і я радий вітати Вас на «Нотатках»! Notatky.com.ua – ресурс, присвячений сучасній українській музиці у найрізноманітніших її проявах. На сторінках сайту ми висвітлюємо найцікавіші новинки україномовної музики.

Отже, про що саме пишуть «Нотатки»? Ми презентуємо читачам нову (1) авторську (2) україномовну музику (3). У кожній нашій публікації ви неодмінно знайдете саме україномовний музичний чи відеоматеріал. Тобто, наприклад, якщо на сайті з’явився запис про новий студійний альбом гурту N, це автоматично означає, що хоча б одна з його пісень виконана українською мовою. Така вибірка є невід’ємною частиною концепції сайту «Нотатки про українську музику».

Копіювання текстів без посилання на першоджерело заборонено.

Звязок:

 • E-mail: vlad10voronin@gmail.com;
 • Facebook.

Френдіть нас у соціальних мережах та найпершими дізнавайтеся про новинки української музики:

 

Українська музика

 

Українська музика різноманітна!

Саме через це було прийнято рішення не фокусуватися на якомусь певному напрямку української музики, обравши для себе більш широкий вектор освітлення. Основний предмет зацікавлення «Нотаток» – сучасна українська музика практично у будь-якому її прояві.

Українська музика неймовірна!

Переконайтеся у цьому твердженні, послухавши студійні записи наших виконавців, обравши найближчий для свого смаку жанр. Слідкуйте за оновленням нашої категорії «Релізи» та пізнавайте українську музику все з нових та нових сторін!

Українська музика яскрава!

І через це, у тому ж дусі, в якому ми постійно слідкуємо за студійними роботами українських музикантів, ми також регулярно моніторимо виходи їхніх відеорелізів. Адже кожен з нас має глибоке переконання у тому, що в Україні достатньо висококваліфікованих спеціалістів, які здатні створити для вітчизняного музиканта якісний кліп європейського рівня. Зайвим доказом цього стають регулярні надходження класних відеороликів до відповідної категорії нашого сайту.

Українська музика драйвова!

Це доводять численні потужні виступи українських команд, величезна кількість вдячних відвідувачів концертів, поява нових і нових концерт-холів, майданчиків та великих фестивалів. За допомогою сайту ми анонсуємо вам певну їхню частинку, а також демонструємо характерні live-відео у відповідному розділі публікацій.

Українська музика – мотивуюча!

Завдяки цьому ви будете регулярно знаходити на нашому сайті нові авторські рубрики, як, наприклад, категорія «Вибір музикантів», де ви можете дізнатися особливості музичних смаків ваших кумирів та просто українських музикантів.

Відкривайте для себе українську музику!

 

Українська музика

 

10 коментарів

 1. Андрій says:

  Було б добре якщо була Ваша група не тільки у ватному вк але у фб і g+

 2. Артем says:

  Крутий сайт! Я стільку української музики ніде не бачив)

 3. Роман says:

  Кращого сайту про українську музику немає.

  1. Дуже дякую за відгук!)

 4. Саня says:

  Нещодавно розмірковував про створення подібного сайту, потім пошукав і зрозумів, що notatky.com.ua – це якраз втілення приблизного мого бачення такого проекту. З тих пір дуже задоволений знахідкою і усім знайомим постійно рекомендую музику, яку знаходжу саме тут. Дякую вам за таку роботу!

  1. Дякую, приємно)

 5. Олександр says:

  Дякую за роботу сайту! Велику справу робите. Дуже люблю українську музику, тепер пошук роблю завдяки https://notatky.com.ua

  1. Щиро вдячний за теплі слова)

 6. Чудовий сайт, але треба ще багато працювати над його реалізацією, дуже не комфортно переглядати його на моніторі з співвідношенням сторін 16:9 (а таких моніторів буде ставати дедалі більше: 4K, 5K, 8K), доводится збільшувати в півтора рази, інакше шрифт занадто мілкий. Блок з контентом повинен займати 80-90% ширини єкрану. Судячи з усього робота над сайтом буде продовжуватись, цей сайт може стати одним з найпопулярніших українських сайтів, бажаю успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *