U:LAV – Перший Сніг
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

U:LAV – Перший Сніг (Відео)

Юна артистка U:LAV вітає своїх шанувальників зі святами зворушливою піснею «Перший снiг».

Аня Монастирська (справжнє ім’я артистки) з’явилася в музичній індустрії цієї осені. Яскрава, незвичайна, щира, жива – вона відразу привернула увагу до себе своїм відео «Де ж Тут Жити?».

Нова пісня «Перший снiг», як і попередні, записана на столичній студії Revet Sound. Ілюстрацією до композиції є маленька відео-історія, де Аня катається на ковзанах за руку зі своєю дівчиною Настею. Дівчата знаходяться у відкритих відносинах вже кілька років, що є достатньою рідкістю для нашого шоу-бізнесу.

«Новий Рік – дуже тепле і ніжне свято, у мене давно була ідея написати пісню саме з новорічним настроєм. І ось, я дозріла, прийшло натхнення і вийшов «Перший снiг». Ми не стали вигадувати нічого складного, я покликала Настю на каток і ми зняли наше побачення там. Постановочних кадрів немає, всі емоції щирі. Це відео символізує моє ставлення до свята. Для мене Новий Рік – це найближчі люди поруч і крапля чарівництва. Без гучних і пафосних вечірок, карнавальних костюмів. Якщо є можливість, я намагаюся виїхати подалі від міської суєти», – коментує U:LAV.

Вона також додала, що її «Перший снiг» не просто про свято. «Вона, звісно ж, також і про любов. Любов не має меж. Любов переможе, незважаючи ні на що», – додає артистка.

U:LAV – Перший Сніг

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *