U:LAV – неГІБОНИ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

U:LAV – неГІБОНИ (Лірик-відео)

Молода виконавиця Анна Монастирська aka U:LAV презентувала нове сатиричне відео «неГІБОНИ», у якому співачка розповідає про покоління, що зростало паралельно з «бумом» технологічного прогресу. За словами авторки, це заклик до надважливого вміння зберігати власне Я у купі різної інформації.

«Ви колись стикалися із відчуттям втрати себе чи із тривогою залишитись загубленим у величезному потоці інформації? Ми живемо у світі, де технологічний прогрес зробив нас заручниками власних фантазій. Розвинув залежність від online. Але насправді ми всі жадаємо одного й того самого – справжніх емоцій і бути почутими. Моя історія про те, що живучи у світі людей, ми маємо залишатися людьми. Увімкненими в реальне життя. Звучить просто, чи не так? А якщо спробуємо втілити цю ідею у життя?» – коментує у соціальних мережах U:LAV.

Додамо, що пісня «неГІБОНИ» увійшла до дебютного міні-альбому U:LAV під назвою «Лупа», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток». «неГІБОНИ» – це перша відео-історія, відтак незабаром чекайте ще дві.

U:LAV – неГІБОНИ
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *