U:LAV - Де ж Тут Жити
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

U:LAV – Де ж Тут Жити? (Кліп)

Анна Монастирська – дочка народної співачки України Людмили Монастирської – своєю творчістю займається самотужки та не зловживає знайомствами знаменитої мами. Але завжди прислухається до її думки. Співачці допомагає невеличка команда ентузіастів та її дівчина Настя.

Дівчина захоплюється музикою з самого дитинства – обоє її батьків співали в опері, тому в такій сім’ї неможливо було не заразитися творчою атмосферою. Свій сценічний псевдонім U: LAV Аня пояснює поєднанням двох анаграм – Ю ЛАВ (ти – любов) і Ю ЛОУ (ти – закон).

«Музика для мене завжди була інструментом, щоб виплеснути свої емоції під час душевних мук або навпаки – сильного емоційного підйому безболісно для суспільства і близьких, – розповідає дівчина. – Я дуже пишаюся своєю мамою, як артисткою, і дуже вдячна їй, що вона, незважаючи на свій успіх, дає мені творчу свободу та не вказує, яку музику мені робити – тільки радить».

Пісня «Де ж тут жити?» – це опис людей, їх ментальності, ставлення до землі, на якій вони живуть. У чомусь іронічна, а в чомусь — глибока, відверта, сильна. Трек записано на студії звукозапису Revet Sound під керівництвом саундпродюсера Сергія Любинського, який співпрацює з такими музикантами як The HARDKISS, Vivienne Mort, Cape Cod, Cloudless і інші.

Кліп створила починаюча режиссерка Саша Черзорова. «Ми знімали на Жуковому острові – це був максимально естетично підходящий варіант. При правильному ракурсі створюється враження, що ти знаходишся в пустельному і дуже сухому місці, що нам і треба було. Танцюристів ми вибирали на кастингу, я здивувалася тому, що бажаючих було чимало — більше тридцяти. Відібрали п’ять. Ще я покликала в кліп свою дівчину Настю — її інопланетна зовнішність дуже органічно вписується в його концепцію», – розповідає Аня.

Своєю головною творчою підтримкою Аня вважає свою дівчину Настю: «Вона – моя натхненниця і підтримка в хвилини занепаду. Ми зустрічаємося більше двох років, познайомилися в університеті, з якого через два місяці й пішли. Знаходимося в відкритих відносинах, але як лесбіянка я себе не позиціоную. У мене є любов до Людини, яка в мене вірить і дарує мені щастя».

Зараз U: LAV працює над дебютним ЕР, випуск якого планується вже незабаром.

U:LAV – Де ж Тут Жити?

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *