Tyupa – Znak
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Tyupa – Znak (Кліп)

Лейбл Dzhmil’ Records презентує дебютний кліп ужгородської електронної формації TYUPA до пісні під назвою ZNAK. Режисером ролика про щиру любов, добро та світлий внутрішній голос, який близький і сокровенний для кожної людини, виступив Олександр Маріаш (засновник студії Just In Time Media).

За словами одного з учасників проекту Михайла Тюпи, основний мотив пісні «Знак» виник уві сні, а подальші музичні модифікації та тонкощі аранжування сформувалися дуже швидко. «Знак» – це трек, який виник на одному диханні, який концентрує вичерпний музично-поетичний меседж, без зайвих слів і зайвих нот.

«Кліп став вдалою органічною візуалізацією нашої музики, підкресливши три, на думку TYUPA, найважливіші складові – атмосферність, свободу і любов», – говорить у коментарі «Нотаткам» Віталія Тюпа.

Як зазначають музиканти, це відео знімали протягом 2-х днів у мальовничій лісовій місцевості Ужгородського району. Власне, до кліпу увійшли матеріали 1-го знімального дня. Заворожуюче кування зозулі, спів дроздів, могутній орел-одинак, що кружляв над знімальним майданчиком і незліченні зграї дико голодних комарів – напевно, не забуде ніхто із учасників зйомок.

Додамо, що на багатьох музичних цифрових платформах наразі також відбувся реліз синглу ZNAK, який вже доступний для купівлі за символічну плату.

Tyupa – Znak

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Петро says:

    Це поганий знак за допомогою масонських знаків здобувати визнання своєі музики.

    1. Dmz says:

      Петро? ? Порошенко? Розсмішили….. Вибачте за схожість, нічого особистого)))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *