Tyupa – Skeli
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Tyupa – Skeli (Альбом)

Електронний проект Tyupa презентує свою нову платівку під назвою Skeli, що складається з девяти треків. «Від Землі і до спалахів зірок вихід альбому «Скелі» може стати кінцевим вибухом. Новий погляд на музику змінює все, бо все – це залежна змінна. Ми більше, ніж земля під нашими ногами, а зі старих руїн завжди повинні виростати нові міста», – кажуть музиканти.

Словом, гурт Tyupa пропонує вам відірватись від буденних справ і разом політати «десь там», де поруч край сонця і вже навіть стелі нічого не втримають від тепла їхньої музики. Відчуйте неосяжність людських тіней! Тут тільки Ви і мелодійні ритми.

«У своїй музиці ми завжди намагаємось залишати простір для слухача, для його думок і фантазій. Тільки влучні слова і музика. Сподіваємось, наш альбом сподобається. Разом ми вирушимо всередину диких прагнень, подалі від окультуреного життя. Тож коли навколо піднімається гроза – неодмінно опускайте вітрила своїх човнів. Ми попливемо разом до нашого справжнього дому. А дім наш там, де музика. Слідкуйте за знаками, вони вкажуть вам шлях», – коментують учасники проекту Tyupa.

Альбом «Скелі» акцентує увагу на абстрактній відірваності від об’єктивної реальності. На думку музикантів, для людини сучасності час від часу потрібно відриватись від землі і літати невідомими світами. Для цього не потрібні жодні стимулятори, причини чи обумовленості. Це природа людського серця – знаходити усамітнення у вигаданих світах слів, музики і образів. «Chill сучасності – це коли в тісному офісі, з ніг до голови, обставленому паперами, кожен клерк може переміститись кудись далеко. Туди, де сонячне світло і морський бриз. І ось уже, розігнавшись із високих скель, можна бомбочкою стрибати в прозоре море. Альбом закликає до душевного релаксу. Саме тому він не обтяжений потоком слів, «Скелі» – чистий потік розслаблення», – йдеться у прес-релізі.

Альбом традиційно вийшов на лейблі Dzhmil’Records, а саунд-продюсером платівки виступив його засновник Дмитро Мучичка. Автор більшості текстів – письменник Іван Рудий.

Tyupa – Skeli
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *