Tyupa – Pohlyad
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Tyupa – Pohlyad (EP)

Родинні зв’язки в українській музиці віднедавна поповнилися ще одним представником, при чому представником яскравим та прогресивним. Знайомтеся, перед вами перший студійний міні-альбом Pohlyad від ужгородського електронного проекту Tyupa, виданий на лейблі Dzhmil’ Records та відучора доступний для вільного ознайомлення всім охочим меломанам. «Погляд змінює все, а це залежна змінна», – стверджують учасники формації Михайло Тюпа та Віталія Тюпа-Павай, які приходяться одне одному рідним братом та сестрою.

За словами музикантів, під час створення музики, одним з їхніх беззаперечних плюсів є той факт, що окрім власних умінь та ідей вони покладаються на свої родинні зв’язки, адже саме вони допомагають якнайкраще розуміти одне одного з напівслова та напівпогляду, максимально сконцентруватися на музиці. Власне, проект Tyupa і виник у результаті стилістично-музичних експериментів брата та сестри, а наразі просувається по заданому курсу мінімалізму та стильної електроніки. Весь музичний матеріал EP-альбому Pohlyad приправлено україномовною лірикою, авторство якої належить Івану Рудому.

До свіжого міні-альбому проекту Tyupa увійшли чотири композиції загальною тривалістю близько 15 хвилин. Окрім титульного однойменного треку «Погляд», який музиканти радять слухати із заплющеними очима, у релізі можна віднайти пісню «Танець Самотніх», що змальовує вертикальне відображення горизонтальних бажань, композицію «Стелі», сповнену алегоріями на тему стін та стель у відносинах закоханої пари, та заключну роботу «Край Сонця», наділену найкрасивішими, на думку автора тексту, словами. Приємного знайомства!

Українська музика: Tyupa – Pohlyad

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. jonfen says:

    слухай українське!
    ютуб.ком/watch?v=DfnPWYV88ZY&index=1&list=PLVE0UjFTOLoDuggdD4UKf6eR83Jmzw3A4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *