Тиха Порада - Повний спектр почуттів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Тиха Порада – Повний спектр почуттів (EP)

Tyha Porada – це “one man band” Олександра Носа, мультиінструменталіста та саунд-продюсера з Полтави.

«ЕР povnyj spectr pocuttiv – моя перша робота, з часів Quiet Advice (попередня назва, – прим.), на котрій всі пісні та партії зіграні і записані мною самотужки», – каже автор.

Альбом потужно відкривається композицією «Вето», інструментал котрої датується ще 2018 роком за часів Queit Advice. Лірика повністю оновлена на актуальну, а також ми вперше чуємо скріми від самого Олександра.

571. Тут ми заходимо в абсолютно червону й жорстоку частину спектру – найважча та мабуть найрізноманітніша одночасно композиція гурту за весь час. Відверте відторгнення людей, котрі заважають жити.

«Липень» присвячується літньому підлітковому коханню. В ній міститься вірш Василя Симоненка. Ось воно – справжнє полтавське емо від обох полтавців. (Симоненко з-під Полтави). Сюжетний офіційний кліп

Тиха Порада - Повний спектр почуттів

«Хвилі». Написана рівно рік тому й присвячена першим відчуттям закоханості до людини. Омріяний герой пісні немов на хвилях почуттів марить коханою, намагаючись привернути її увагу до себе. Чуємо ще більше експериментів гурту з електронікою.

«Під водою». Перша пісня гутру, де є тільки клавіші та вокал. Ліричний герой на скільки відчайдушно намагається спасти стосунки, що не боїться пірнати з головою в те все море почуттів та подій, аби почути від іншої, що таки треба її лишити й пливти своїм шляхом.

Надзвичайно чутлива й багатогранна платівка. Відчувається загальний ріст виконавця: значно покращився вокал, лірика тепер українською, і тому ще ближча кожному, а також виконання всіх партій однією людиною дозволило точніше передати все задумане виконавцем.

Додамо, що пісні писались рівно з листопаду минулого року, тобто це контекст часу перед повномасштабним вторгенням та безпосередньо життям в Полтаві й до сьогодення. Дійсно «Повний спектр почуттів».

Тиха Порада – Повний спектр почуттів
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *