twonotone – У мене в голові
Матеріали, Популярна музика, Релізи

twonotone – У мене в голові (Сингл)

Чернівецький гурт twonotone оприлюднив у мережі новий сингл «У мене в голові». Дана композиція записана у колаборації із чернівчанкою Крістіною Буренко, яка не лише співала, але і брала участь у написанні тексту.

«Сингл «У мене в голові», тонко натякає на те, що потрібно менше дивитись фільмів для дорослих, особливо якщо обкладинка здалась вам знайомою (ми, звісно ж, знаємо про що мова, – прим.). А також про те, що потрібно жити, хай у сірому, але реальному світі, де трапляються факапи. Зараз багато награних емоцій. З кожним днем їхня кількість тільки росте. Телевізор/соціальні мережі згодовують нам гарну картинку, при цьому показуючи лише одну сторону медалі. Одним словом, писали про те, що у кого болить», – коментують учасники гурту twonotone.

«Даний трек, як і всі попередні, було записано від А до Я вдома. Обкладинка синглу виглядала зовсім по іншому, але була змінена в останній момент. На нашу думку, вона доповнює зміст самої композиції, а також заставляє чоловічу частину посміхатися», – додає фронтмен гурту Михайло Лілов.

Він також зазначив, що у наступному році учасники twonotone планують випустити ще 2-3 сингли, ЕР-реліз, а вже після цього презентувати свій дебютний лонг-плей.

twonotone – У мене в голові
twonotone y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *