twonotone – Там де немає ноликів
Електронна музика, Матеріали, Релізи

twonotone – Там де немає ноликів (EP)

Чернівецький гурт Twonotone презентує свій дебютний ЕР-реліз «Там де немає ноликів», який умістив у собі чотири треки молодої електро-команди.

«Любов, мрії та самовираження, ну і звичайно трошки страху, куди ж без нього. Ніхто не хоче залишитися на одинці, а хто хоче – кривить душею. Упевнений, що слухач зрозуміє головний посил, адже інформація подана прямо на стільки, на скільки це можливо було зробити», – розповів фронтмен дуету Twonotone Михайло Андрусяк.

Разом із тим, музикант зазначив, що оскільки ідея даної роботи є дуже промовистою і лежить на поверхні, переповідати концепцію міньйону немає сенсу: «На мою думку, розповідати про що дана ЕР та кожна пісня по окремості – не дуже доцільно. Як і про те, як саме відбувався запис та скільки людиногодин було витрачено до моменту, коли хтось читатиме цей текст. Адже у кожного буде своя історія знайомства. Але якщо ви захочети вимкнути даний міні-альбом, не дослухавши до кінця, через те, що це не «Океан Ельзи», «Антитіла» чи Олег Винник, то двічі подумайте, адже в цей момент десь в Чернівцях заплаче один музикант. Якщо ж вам сподобається дана робота, то поділіться нею з ближнім своїм, і відплатиться вам».

У випадку, якщо ви все ж таки дослухалися до слів музикантів Twonotone та ознайомилися з роботою повністю, ба більше, якщо ця робота припала вам до душі, обов’язково придбайте її на офіційних ресурсах із продажу контенту, скориставшись наведеним нижче посиланням.

twonotone – Там де немає ноликів
Придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *