twonotone – Простір
Електронна музика, Матеріали, Релізи

twonotone – Простір (Сингл)

До вашої уваги дебютний сингл «Простір» від електронного україномовного дуету twonotone, заснованого двома ентузіастами: Михайлом – вокалістом гурту «Двері Боком», та Денисом – гітаристом та вокалістом гуртів 7a.m. та I Have I Need.

«Простір» – дебютна робота, випущена в кінці 2018 року, але написана ще 5 років тому, та пронизана атмосферою 80-х. За задумом авторів, самобутність, мрійливість та теплота мають супроводжувати слухачів кожну секунду пісні. «Трек був написаний для коханої людини, він несе в собі посил про те, що дуже важливо мати поруч людину, яка стане твоїм світлом у кінці тунелю. «Простір» перегукується з ідею назви колективу, адже коли ти з кимось, ти не один. Взагалі чудово, коли є для кого жити, творити та дивувати», – розповів читачам «Нотаток» Михайло.

Він також додав, що робота над піснею була не з легких: «Над піснею працювали на відстані, це досить цікавий досвід. Денис знаходився в Китаї і ми перекидували одне одному проект. Враховуючи, що всі доступні нам балага в Китаї заблоковані, то процес надсилання був дуже складним і на нього витрачалося багато часу. Але воно того однозначно варте. Взагалі живемо в дуже цікавий час, коли у людей без музичної освіти є можливість творити, та розповідати світові про себе, чи не це щастя?».

Що стосується наступних релізів twonotone, то хлопці обіцяють у 2018 році видати ще один сингл, а на початку наступного року – ЕР, тож слідкуйте за новинами.

twonotone – Простір

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *