twonotone – Not DaKooka
Матеріали, Популярна музика, Релізи

twonotone – Not DaKooka (Сингл)

Музиканти чернівецького гурту twonotone презентували у мережі свою нову роботу під не звичною назвою Not DaKooka. Як ви вже могли здогадатися, не дивлячись на заперечення у назві пісні, до її появи так чи інакше виявилася причетною співачка DaKooka.

«Ця історія почалась у далекому 2019 році, коли видатна буковинська виконавиця Катерина Єременко, більш відома в широких колах як DaKooka, проводила конкурс на кращий ремікс до своєї композиції, в якому приймав участь колектив «Два Не Один», більш відомі у вузьких колах як twonotone. Так як конкурс був анульований його ж ініціатором, у нас все ж таки виникла ідея завершити цю роботу і зарелізити її під своїм ім’ям, а щоб ні в кого не виникло підозри, ми назвали його Not DaKooka», – розповіли «Нотаткам» учасники twonotone.

Наразі свіжий сингл можна послухати чи придбати за вказаним трохи нижче посиланням. Слідкуйте за наступними новинами від гурту, адже незабаром хлопці обіцяють порадувати всіх прихильників свіжої української музики своїм новим офіційним відеокліпом.

twonotone – Not DaKooka
Придбати
Гурт у FB

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Andy_o says:

    Мені зайшло! Це супер! :)

  2. kshh says:

    Вона вже тоді була йобнута

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *