Twonotone - Фор мен
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Twonotone – Фор мен (Альбом)

До вашої уваги повноформатна платівка від хлопців з Twonotone під назвою «Фор мен», що стала для них своєрідним узагальненням пройденого творчого шляху за останні п’ять років.

Ось що розповіли учасники Twonotone про свій реліз:

«Альбом «Фор мен» – це підсумок творчої роботи за останні 5 років, це подорож в атмосфері синтового вайбу через котру ми хочемо вас провести, це особисті історії покладені на музику. Провівши аналіз нашої аудиторії на музичних стрімінгах – виявилося щось більше половини слухачів – це чоловіки, тому цей альбом для них. На обкладинці 4 чоловіки, що повністю відображає наш посил.

Twonotone - Фор мен

Перша записана нами композиція «Простір» вийшла в далекому 2018, це +- той час коли вже починали сумувати за 2007 та дуже хотіли його повернути (посил олдфагам), і зовсім не через нашу музику. Останній (крайній) реліз відбувся нещодавно та має назву «Мрії в нас однакові», щоб не спойлерити про що пісня, скажемо лише те, що одному із учасників довелося підвестися з ліжка щоб записати гітарну партію до треку. Також маємо трек «not DaKooka» назва котрого зараз звучить як кенселінг однойменної виконавиці та «Ой там у вишневім» – котрому приписують легкий присмак шароварщини, хоча він і був написаний іще в 2021, задовго до того як це стало мейнстрімом.

Також хотілося би відмітити широку популярність у вузьких колах нашого дуету, адже з моменту його заснування було зроблено чимало реміксів, частина з котрих потрапила також на LP».

Наразі платівка вже доступна для ознайомлення на популярних музичних платформах.

Twonotone – Фор мен
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *