Two Streets - Спадок
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Two Streets – Спадок (Альбом + кліп)

Український гурт Two Streets підготував для своїх шанувальників чудовий осінній подарунок – реліз концептуального альбому «Спадок», а також кліпу до однойменного титульного треку. Реліз відбувся на лейблі COMP MUSIC, що є офіційним представництвом Universal Music Group в Україні.

«Ми вважаємо, що кожне покоління по собі лишає слід, лишає свій спадок, яким користуються, захоплюються, ненавидять, знищують, зберігають, збагачують. Ми не знаємо, що чекає нас далі, але свій мінімальний спадок в українській рок музиці ми вже залишили у вигляді цього альбому», – кажуть музиканти.

Two Streets – Спадок (Альбом)
Музичні платформи


Над обкладинками альбому «Спадок» та синглів працювали дизайнерки Єлизавета Гусєва та Вікторія Шидловська, а обкладинку синглу «Двоє у човні» створив Іван Шаран – актор театру ім. I. Франка та зірка фільму «Памфір».

Two Streets - Спадок

Відеокліп на пісню «Спадок» було знято з метою акцентування уваги на проблемі руйнації об’єктів культурної спадщини столиці України. Саме в цьому полягає й концепція першого повноформатного альбому Two Streets. Зйомки музичного відео проходили у Києві в аварійному дореволюційному будинку по вул. Ярославів Вал 10, в тому самому приміщенні, де було знято кліп до першого синглу альбому – пісні «Нас Немає». Тетяні Ващенко («Потяг До Перемоги», «Голос Країни»), яка виступила режисеркою та сценаристкою відеокліпу, за допомогою символів, тонкою мовою метафори вдалося передати ідеї Two Streets і відтворити у відео форматі основний посил пісні та альбому «Спадок».

У цій музичній короткометражці учасники гурту виконали ролі київських будинків: кінотеатру «Київ», будинку Мурашка, будівлі «Квіти України», будинку Ювеліра, що на Андріївському узвозі 18 та будинку Листовничого. Усі ці споруди є культурною спадщиною усіх українців та безпосередньо киян і потребують особливої уваги, адже переважно усі вони наразі занедбані та знаходяться в аварійному стані. У відео присутні й антигерої – Більшовик, Комуніст та Міський Депутат, які уособлюють собою епохи, за яких було зруйновано безліч архітектурних, історичних та мистецьких пам’яток Києва. Автори музичного відео додали ще один рідний усім українцям символ – Український Борщ, який y 2022 році був внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Two Streets – Спадок

Додамо, що 29 жовтня на сцені клубу Volume Club (вул. Гарматна 26/2) відбудеться концерт Two Streets, де гурт презентує альбом «Спадок» наживо!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *