Two Streets - Нас Немає
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Two Streets – Нас Немає (Кліп)

Молодий колектив Two Streets радо поділився з меломанами своєю новою відеороботою до пісні «Нас немає», яка потрапить до переліку треків майбутньої повноформатної платівки гурту. Дебютний альбом команди отримає назву «Спадок» та побачить світ у 2023 році (видавець – лейбл COMP MUSIC). Запис лонг-плею відбувався на столичній студії LipkyZvukoZapys.

За словами музикантів, головна ідея пісні «Нас немає» влучно змальовується у приспіві: «Так я не один, та все ще лишаюсь сам». Тут іде мова про почуття, які в певний життєвий період бентежать практично кожну людину, коли в її стосунках утворюється своєрідна порожнеча, що неодмінно викликає відчуття самотності, не зважаючи на присутню поруч людину.

Two Streets - Нас Немає

У кліпі розповідається історія молодої письменниці (Олена Богдан) у стані творчої та особистої кризи. Дівчина приїздить до квартири власної бабусі, що є своєрідною капсулою часу, і там незримі фантоми дають їй підказки як вибратися з цього життєвого лабіринту.

Відео було знято доволі давно, що під кінець 2021 року в одній зі старих квартир у центрі Києві. «Під нами було провалля, п’ять поверхів вниз, шахти які прорили Київськи гноми, це, курва, справжнє бомбосховище, про яке ніхто з жителів міста не знає. І ця квартира ще покаже себе в наступних наших відеороботах… » – йдеться у коментарі Two Streets.

Режисурою відео займався давній товариш гурту Two Streets – Костянтин Шарапов. «На знімальному майданчику він любить сталеву дисципліну, тому з його вуст несуться прокльони та багатоповерхова лайка на того, хто має сміливість порушити порядок під час роботи. Не рідко перепадало на горіхи і нам… Але воно того вартувало», – розповіли про роботу з Костянтином учасники колективу.

Two Streets – Нас Немає
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *