TWO STREETS – Двоє у човні
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

TWO STREETS – Двоє у човні (Відео)

Молодий столичний рок-гурт Two Streets презентував відеоролик до пісні «Двоє у човні», знятий у репетиційно-студійному комплексі Checkpoint. Зйомка та монтаж відео: Олександр Майстренко. Згадана композиція вже встигла стати своєрідною візитівкою молодого колективу, відтак, коли постало питання, на який саме трек варто зняти дебютний ролик, музиканти довго не вагалися.

«Пісня була написана восени далекого 2015 року. Тоді, сидячи в човні з батьком, я був свідком, як червоний диск сонця піднімається над водами паруючого Дніпра. А вже через тиждень були написані текст і музика. Пісня спочатку мала, мабуть, певний автобіографічний слід, але суто через ті спогади з річки. Але головна тема роботи «Двоє у човні» стосується еміграції – явища, яке не оминуло і нашу країну зокрема. Це реалії нашої держави, де постійно чути обіцянки, але не залишається сил чекати, тому всі сідають у човен і прямують на загадковий край світу, де, мабуть, з їхніх міркувань, краще життя», – розповів «Нотаткам» фронтмен Two Streets Макс Онанко.

Він також додав, що за сприятливих обставин наступний реліз хлопці планують видати протягом осені поточного року – романтичну пісню «2000 морів».

TWO STREETS – Двоє у човні

TWO STREETS у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Молодці! Мені дуже сподобалося! Клас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *