TVORCHI - Вимкни телефон
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TVORCHI – Вимкни телефон (Відео)

«Може я не з тих, на яких ти дивишся весь час у мережі»

До вашої уваго нова робота від гурту TVORCHI під назвою «Вимкни телефон» – це іронічна композиція про залежність від телефону та інших гаджетів. При чому мова тут іде не про залежність від різних новинних сайтів та спільнот, що є актуальним сьогодні зі зрозумілих причин, а про залежність від красивого життя у соціальних мережах.

TVORCHI - Вимкни телефон

За словами хлопців з гурту TVORCHI, у їхній композиції розповідається історія про хлопця й дівчину, які пішли на побачення, але вона не помічала його, гортаючи стрічку Інстаграм. Юнак заради неї готовий буквально дістати зірку з неба, але дівчина звикла до штучного цифрового життя з красивою картинкою. Музиканти зазначають, що все має бути в міру й ми маємо більше жити реальним життям. До того ж сьогодні це особливо важливо з огляду на збереження своєї нервової системи.

«У цій композиції поєднуються гітарні ритми з легким фанком та хаусом, а ще з теплою ностальгією за такими звичними щоденними клопотами з минулого життя, які зараз повністю витіснені новими реаліями», – коментують автори.

Цікаво, що гурт TVORCHI нещодавно потрапив до лонг-листа претендентів на поїздку на Євробачення, так само як і автор слів пісні «Вимкни телефон» – Макс Пташник.

TVORCHI – Вимкни телефон

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *