TVORCHI – Віч-на-віч
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TVORCHI – Віч-на-віч (Кліп)

Хлопці з гурту TVORCHI продемонстрували два окремі співіснуючі світи у своєму новому кліпі «Віч-на-віч». У ньому йде мова про віртуальний та реальний світи, на перетині яких і відбуваються сюжетні події. За сценарієм, головний герой залишається віч-на-віч із самим собою та поринає у віртуальну реальність за допомогою VR-окулярів, де зустрічає особливу дівчину своєї мрії. Тепер тільки лишається з’ясувати, чи існує вона насправді…

За словами учасників команди TVORCHI, VR-окуляри – алегоричний артефакт, за допомогою якого вони хотіли показати, як можна зрозуміти свої бажання, зазирнувши в середину себе, до нашого особистого світу. Адже тільки коли людина лишається віч-на-віч зі своїм Я, вона може щиро відповісти, чого насправді хоче і до чого прагне. Втім, довго копирсатися у підсвідомості (у віртуальних світах, якщо хочете) також не варто, бо існує вірогідність загубити свою сутність у реальному житті.

Режисером нового кліпу виступив Кирило Сулига, з яким хлопці вже працювали разом над відео «Не танцюю». Той ролик, до слова, вже встиг набрати понад півтора мільйони переглядів на YouTube.

Музиканти гурту TVORCHI також зазначили, що пісня «Віч-на-віч» увійде до їхнього майбутнього студійного альбому, який побачить світ до завершення поточного року.

TVORCHI – Віч-на-віч

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *