TVORCHI – Не танцюю
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TVORCHI – Не танцюю (Кліп)

«У кожного в компанії є такий друг, який вічно наламує всі найдрайвовіші ідеї і має мільйон відмазок, щоб не йти на тусовку сьогодні ввечері. Наш трек — про такого «містера серйозність», в якого завжди дуже багато роботи», — каже вокаліст гурту TVORCHI Джеффрі.

«Ви знаєте, я не танцюю, я просто збоку стою в темноті. Я кожен день дуже важко працюю. Нема вже запалу, часи не ті», — співає втомлений від життя герой кліпу «Не танцюю». Його принципи суворі і непорушні. Навіть отримавши чемодан, набитий доларами, він не згоден піти на поступки. «Я не піду на танцпол, навіть не проси», — повторює він знову і знову. Схоже, що багато слухачів впізнають в цьому персонажі себе.

За допомогою легкої і незлої іронії учасники проекту TVORCHI немов закликають не ставати нудними і вміти отримувати задоволення від життя. Вторить їм гіпнотічний хаусовий грув у дусі саунду модного нью-йоркського лейблу Godmode і його головних зірок — yaeji і Channel Tres, який так і манить пуститися в танок.

Електронний дует TVORCHI сформувався в 2018 році завдяки чистому випадку. Андрій підійшов до Джеффрі на вулиці, щоб перевірити свій рівень володіння англійською і поспілкуватися з носієм мови. Знайомство швидко переросло у творчу колаборацію. Українець став саунд-продюсером і аранжувальником, а нігерієць — автором текстів і вокалістом.

Хлопці стартували з двох синглів — Slow і You, реліз яких відбувся на американському лейблі AIA. А сьогодні в арсеналі дуэту вже два повноцінних альбома — The Parts і Disco Lights. Кліп на композицію Believe з другого лонгплею у першу ж добу набрав більш ніж 180 000 переглядів на YouTube і згодом зайняв другу позицію в чарті каналу MEGOGO Live. На даний момент відео переглянули вже понад 750 000 разів, але хлопці вірять в те, що з новою роботою їм вдасться побити особистий рекорд.

Режисером, а заразом оператором і монтажером кліпу на трек «#НЕ_ТАНЦЮЮ» став Кирило Сулига, якого багато хто знає як учасника шоу «Голос країни 7». Головну роль офісного зануди виконав сам Джеффрі Кенні, показавши, що в нього то з танцями точно все в порядку.

TVORCHI – Не танцюю
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ромко says:

    ОБЕРЕЖНО!!! Дуже заразний аудіо-вірус: один раз почув – і тиждень ходиш наспівуєш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *