TVORCHI - Боремося
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TVORCHI – Боремося (Кліп)

«Боремося» – нова пісня від гурту TVORCHI, записана у супроводі симфонічного оркестру.

Арт-відео до композиції було зняте в осередку культури — у Тернопільському драмтеатрі. Хлопці розповіли, що це було просто неймовірне відчуття, коли спорожнілий з 24 лютого театр знову ожив: актори готувалися у гримувальних, знімальна група налаштовувала апаратуру, музиканти репетирували…

«Для нас ця робота про чуттєвість, велич та силу, яку має український народ. Про кожного, хто бореться на своєму фронті за вільне і незалежне майбутнє нашої держави. Про людей, які вірять. Про людей, які об`єднали за свободу свої голоси. Про нас з вами», – коментують учасники гурту TVORCHI.

TVORCHI - Боремося

Режисурою кліпу займався Олексій Бондар, головним задумом якого була демонстрація у кадрі незламності всіх наших співгромадян: «Навіть у такі тяжкі часи ми можемо проявляти творчість, створювати, мріяти, вірити у своє майбуття та культуру. Хоча ми і перебуваємо у стані боротьби. Все це я прагнув передати у кліпі, і це, мені здається, нашій команді таки вдалося. Хочу сподіватися, що кожен, хто подивиться кліп «Боремося», зможе відчути ту енергію, ту силу та єднання, які зараз течуть у крові українців».

Учасники команди TVORCHI також підкреслили, що отримані від продажів композиції «Боремося» на стрімінгових платформах кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ.

TVORCHI – Боремося
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *