ТВнаКухні – неНАРОДНЕ
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

ТВнаКухні – неНАРОДНЕ (EP)

Якщо ви коли-небудь чули вокал Тараса Василенка або у якості фронтмена запорізького гурту «Крапка», або у якості сольного виконавця (особливо пропонуємо звернути увагу на пісню «Ламай мене через коліно»), то ви, напевно, погодитесь із твердженням, що цей виразний спів важко сплутати з будь-яким іншим. Варто зазначити, що від Тараса давненько вже не було музичних новин, аж ось ми, нарешті, можемо із радістю представити вашій увазі його бард-рок-майстерню «ТВнаКухні» та нову чотирьохтрекову добірку під назвою «#неНАРОДНЕ».

«Ідея проекту народилася від любові до етно і джазу, а ще від бажання трохи змінити набір стереотипів, що впарюють туристу, який з якогось переляку таки догріб до Запоріжжя. Адже окрім шароварів, горілки та гопаку, є ще багато чого. Особливо в українській музиці. Основна ідея зародилася у квітні. Вже 27 червня, після щоденних репетицій (це окрема історія – із ДТП, переламаною лівою стороною і небезпекою повністю втратити чутливість «акордової руки»), перші чотири з двадцяти пісень (у майбутньому планується подвійний альбом) вже були записані. У них хотілося передати емоційну складову трохи іншими засобами, аніж це прийнято у традиційному етно. До того ж, складні ритми подекуди створюють ілюзію хаосу, що також мені до вподоби. Велика перевага проекту «#неНАРОДНЕ» – це можливість додавати музикантів до виступів і записів. І так само «віднімати» їх, якщо трапляється форсмажор. На запис альбому планується долучати перкусію, скрипку, жіночий етно-вокал, бітбокс. Але не факт. Бо у виконанні, власне, гітарному зберігається кобзарський дух – тільки урбан вершн. Ми ж із найбруднішого міста України. Тому тільки урбан», – розповів читачам «Нотаток» засновник бард-рок-майстерні «ТВнаКухні» Тарас Василенко.

Отже, як ви вже зрозуміли, Тарас запланував записати ще й подвійний альбом під назвою «#неНАРОДНЕ», але для цього він має здійснити пошук небайдужих людей, які допоможуть видати подвійну платівку на достойному рівні. Ну а поки що на підході ще дві пісні – «Била мене мати» і «Цвіте терен», тож слідкуйте за новинами!

ТВнаКухні – неНАРОДНЕ

ТВнаКухні у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *