Тулим – Нагору
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Тулим – Нагору (Кліп)

Столичний реп-гурт «Тулим», який цього року святкує десятий ювілей з моменту першого виходу на сцену, презентував кліп під назвою «Нагору», що складається з архівних та не виданих кадрів за весь цей період.

«Цей трек народився тому, що хотілося згадати всіх, з ким ми перетнулися і товаришували за цей період, а також згадати найважливіші та найяскравіші події з конкретикою – іменами та назвами. Велика частина згаданих людей вже відійшла від справ пов’язаних з хіп-хопом та музикою, але їх роль на певному проміжку шляху залишається важливою. Власне майже всі ці події та персонажі згадані безпосередньо у пісні та показані у відеоряді (наскільки це можливо) завдяки збереженим архівам. В пісні є головний акцент на те, що це не ностальгія, а лиш зафіксована історія за певний, і вона продовжується далі», – розповіли читачам «Нотаток» учасники «Тулим».

Запис треку: Phrank ROC Recordings; Скретчі: Андрій Гончаров; Монтаж: Андрій Фартушок.

Варто зауважити, що прихильники жанру, судячи з коментарів у соціальних мережах, вже встигли гідно оцінити новинку: «Найкращий український реп-гурт. Бажаю вам творчої наснаги»; «Респект за ці кадри. Нічого не забуто і ніхто не забутий :)»; «Поринув у ностальгію! Скучаю за тими часами!»; «Фундаметалісти!».

Тулим у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *