TTYME – Час
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

TTYME – Час (Кліп)

Музичний поп-рок проект TTYME (вимовляється як «Тайм») показав меломанам свій «Час» – дебютний сингл та кліп до нього, які сьогодні фактично заклали старт офіційної діяльності столичної формації. Власне, така кількість «часових» варіацій назв не є випадковістю, адже, за словами фронтмена гурту Стаса Веречука, тематика часу є однією з найбільш значимих у його житті, а фільми і книги про переміщення у часі захоплювали його зі самого малечку.

«Нарешті я починаю масштабно займатися тим, про що досить довго мріяв, і якийсь час потроху пробував! Перша пісня, як власне і назва формації – вони про час. Про цінність кожного моменту. Про те, що не важливо, яку роль ти зараз граєш і де знаходишся, не важливо, добре тобі чи погано, адже все це твій досвід. Значення має лише те, що відбувається в твоєму житті зараз. Час – наш найцінніший ресурс. Часу ще достатньо, але він не нескінченний, як ми мабуть думаємо, відкладаючи свої мрії на потім», – коментує для «Нотаток» свою новинку засновник TTYME.

Режисером кліпу «Час» виступив Олег Тишковець, який наповнив ролик різноманітними алегоріями про те, як саме людина може та має позбавитися непотрібних життєвих елементів, озирнутися навколо та віднайти своє особисте місце абсолютної гармонії. Зйомки проходили 02.09.17 на Київському морі та у лісі поруч із ним.

Зауважимо, що 3 роки експериментів і власного творчого розвитку Станіслава, звісно ж вилилися не тільки у єдину композицію, тому більшу кількість напрацювань TTYME чекайте вже у квітні 2018 року – саме на цей період заплановано реліз дебютного повноформатного альбому проекту. Вже зараз відомо, що платівка отримає назву «Вільні», та вмістить у себе 13 авторських треків, дев’ять з яких були написані всього лише за один місяць.

Українська музика: TTYME – Час

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *