Цинк - Інверсія (EP)
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Цинк – Інверсія (EP)

Свіжа порція нової «розумної» української музики для вас! Знайомтесь – молодий столичний пост-рок гурт «Цинк» та їхній дебютний студійний EP-реліз під назвою «Інверсія».

До першого офіційного міні-альбому проекту увійшло чотири авторські композиції, серед яких Modus Operandi, «Фари», «Врятуєм світ?» та «Парасолі», а також продекламований вірш «Корвалол».
Представлений п’ятнадцятихвилинний матеріал – суміш меланхолійного настрою, поезії, філософії та особливої мінорної атмосфери. Серед стилістичних напрямків презентованих композицій можна виділити тріп-хоп, інді, пост-рок та місцями навіть ambient. Варто додати, що нетривіальну співзвучність проекту формують вокалістка-клавішниця Слава Варламова, та гітарист Олександр Харченко, а наразі «Цинк» розшукують ще й барабанщика-перкусіоніста. Контакти шукайте на офіційних сторінках в соціальних мережах.

«Інверсія – це протест, порушення звичного порядку. Все те, що нам говорили раніше, намагаючись впорядкувати і раціонально пояснити, тепер дорівнює нулю», – написали в анотації до релізу музиканти. «Альбом за своєю суттю є експериментальним. Записувався в «польових умовах» – ноутбук, мікрофон і звукова карта, – розповіла «Нотаткам» фронтвумен Слава. – Парадокс у тому, що музика була написана гітаристом Олександром Харченком задовго до нашого знайомства, а коли ми вже вирішили створити гурт, я написала до неї слова та вокальну партію. Для нього все зазвучало по-іншому. Навіть треки він спочатку називав зовсім по-іншому. У нього була своя група «Reserves» і пісні типу Lost, Сomposure, Retreat. А тут в його творчій простір увірвалась я і понеслась: «Цинк» і українські тексти. В альбомі «Інверсія» ми не просто «змінюємо порядок», як те тлумачить етимологія слова, ми його ігноруємо. Тут тобі пісні на різну тематику і навіть поезія «Корвалол», хоча, я б її так не називала. Все навколо має свою музичність, навіть цей вірш. Зараз ми працюємо над альбомом, який буде іншим за природою. Інді-фолк, акустика. І, звичайно, плануємо організувати виступи в пабах Києва».

Додамо, що EP-альбом «Інверсія», за словами музикантів, створено у форматі DIY. Do It Yourself (зроби це самостійно – англ.) – це культура навчання різним корисним навичкам та різнобічного саморозвитку людини під час роботи над будь-яким проектом у будь-якій сфері робочої діяльності.

[fap_track id=”6258″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *