Tsymbalay – Бурумбум
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Tsymbalay – Бурумбум (Сингл)

У Львові з’явився новий музичний проект – «Цимбалай», який вже готовий поділитися своєю першою жартівливою піснею під назвою «Бурумбум». Дебютний сингл від проекту «Цимбалай» – це, свого роду, жартівливий погляд на життєву ситуацію ураїнця, який хоча б раз відвідав базар.

«Пісні нашого проекту – це швидше самоіронія! Цимбалай, як герой, особисто мені дуже близький. Бувало, що не раз ловив себе на думці, шо якось в нас заведено, що піти на базар, чи купити щось більш коштовне грошей шкода, а от з колєгами, то вже інша справа! Більшість текстів в майбутньому будуть формуватись саме на особистому життєвому досвіді. Все як в житті: моментами смішно, моментами страшно, але якщо про це заспівати, то проблеми минуть. Знаєте, то як на прийомі в психолога: прийшов, виговорився, і легше! Створюємо таку собі музикотерапію», – розповідає автор текстів та виконавець Остап Цимбала.

Автори проекту «Цимбалай» кажуть, що надихались творчістю легендарних українських виконавців, зокрема гуртами «Скрябін» та «Брати Гадюкін». В своїх треках використовують побутову галицьку говірку.

До складу творчого колективу входять – популярний радіо-ведучий, автор та виконавець, Остап Цимбала, Назар Гук, в народі більше знаний, як Юлік з проекту Дзідзьо, та Юра Середич, він же діджей Van Gogh.

Українська музика: Tsymbalay – Бурумбум

Tsymbalay у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. AirLine says:

    Хоча це і лайно для попсарів, але все рівно краще за останні пісні дзідзя

  2. Андрій says:

    Є у фейсбуці група, де б згодилася ця пісня: “Давай Вип’єм Львів: Пошук Собутильніків Алко Знайомства”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *