Циферблат – Кіносеанс
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Циферблат – Кіносеанс (EP)

Учасники столичного гурту «Циферблат» презентують свій дебютний студійний міні-альбом «Кіносеанс» на сім треків (включно з інтро та аутро) тривалістю у двадцять з гаком хвилин. Робота над релізом тривала протягом літа 2017 року та подарувала меломанам нетривіальний музичний матеріал, який, за задумом авторів, мав поєднати у собі рок-музику з елементами театралізованої вистави. Можливо саме тому момент оприлюднення ЕР трохи затягнувся, адже музиканти прагнули якомога чіткіше розставити акценти своєї п’єси та якомога яскравіше представити слухачам її головних героїв.

«Коли ми створювали цей альбом, ми хотіли зробити концептуальну платівку, але потім все ж таки відійшли від цієї ідеї. Точніше не альбом, а EP, адже для класичного лонг-плею двадцяти трьох хвилин все ж таки малувато. Загалом міні-альбом вийшов такою собі добіркою наших пісень, особливо не поєднаних єдиною сюжетною лінією. Але концепцію ми все ж таки залишили – вона починається десь після інструментальної композиції «Вхід». В альбомі є як звичайні ліричні пісні, так і гостро соціальні, як, наприклад, однойменний трек «Кіносеанс» – у них ми спробували поєднали театр з рок-музикою. До слова, задля подальшого продовження ідеї на концертах ми плануємо виходити у костюмах», – розповів «Нотаткам» гітарист «Циферблату» Валентин Лещинський.

Наразі музиканти планують організувати свій перший тур на підтримку альбому «Кіносеанс» містами України, та вже приступають до запису наступного релізу, який на цей раз буде презентовано у вигляді класичного повноформатного альбому.

Українська музика: Циферблат – Кіносеанс

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *