Циферблат - Диско-Фанко Терапія
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Циферблат – Диско-Фанко Терапія (Кліп)

«Диско-Фанко Терапія»: Зустріч випускників брекфаст клабу з естетичними диско-фанко терапевтами в новому відео гурту «Циферблат».

Все починається прямолінійно та розслаблено, як чергова вечірня вилазка до бару. Водночас ретро-мотиви натякають на вже майже ностальгію по легкості життя, що рятувала тіло і розум від тиску мегаполісу невтілених мрій.

«Диско-Фанко Терапія» – це три хвилини концентрованого флешфорварду в часи розслабленості, комфорту і нереалістично добрих вечірок, атмосфера яких цілує тебе в щоку за попередньої згоди… Щедро насичена мелодикою музика і крапля теплого візуального ескапізму для самовідновлення психіки.

Циферблат - Диско-Фанко Терапія

За візуальну передачу настрою треку та насичення додатковими сенсами взялася режисерка кліпу Юлія Литиньска.

«Коли я послухала цю пісню, то подумала: «ця світла музика без віку». Мені припали до душі магічні деталі у словах композиції, що змішуються з реальністю. І я уявила як було б круто провести невеликий конкурс для різних героїв разом із учасниками гурту. Щоб усім було весело, а наприкінці кожен отримав би свою винагороду.

В музичних відео рідко приділяють багато часу другорядним персонажам, а мені було цікаво потримати фокус камери на них трохи довше. Взагалі я бачу це відео в якості своєрідного відеозвіту після зміни у позавіковому літньому таборі.

Дуже хочеться обійняти всіх людей, кожному та кожній приділити увагу, подарувати подарунок за важку роботу. Це загалом поширюється і на неймовірну крю групу, які вписалися у кліп», – коментує Юлія.

Оманливою легкістю і позитивом «Диско-Фанко Терапія» відверто затягує нас в майбутній альбом «Перетворення» гурту «Циферблат», який обіцяє здивувати метаморфозами. Альбом побачить світ вже навесні цього року.

Цікавий факт: Нова пісня присвячена в тому числі гурту — 5 Vymir, який хлопці з «Циферблату» вважають одним із найбільш недооцінених в українській музиці.

Циферблат – Диско-Фанко Терапія
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *