Цвях – Купала
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Цвях – Купала (Сингл)

Нововолинський гурт «Цвях» за допомоги своєї музики прагне нагадати українцям про їхнє походження, рідну домівку та стародавню культуру. І найпершим інструментом «пробудження свідомості» стала пісня «Купала», символічно оприлюднена у день цьогорічного східнослов’янського свята. Автором тексту виступив вокаліст команди Сергій Лонюк, а музика з’явилася у результаті спільної творчої роботи усіх представників гурту «Цвях».

«Головна ідея пісні «Купала», як, зрештою, і всього нашого майбутнього альбому – це пробуджувати свідомість українців, діставати із глибин давно забуту культуру та шанувати традиції, що лишили нам предки. Нагадати людям, що є справді цінним та вічним. Через казкові, ліричні та побутові мотиви, знайомі усім з дитинства, нагадуємо українцям, хто ми є, та де наш дім. Ми завжди намагаємося робити нашу музику щиро, від душі, щоб вона проникала у серце кожного слухача, адже вважаємо, що у цьому і є сенс будь-якої творчості. Композиція «Купала» дає початок майже кожному нашому живому виступу та, звісно, буде першою в альбомі», – діляться з читачами «Нотаток» музиканти колективу «Цвях».

Слідкуйте за новинами команди у соціальних мережах, адже музиканти обіцяють чимало новин ще до виходу студійного альбому, зокрема ще кілька нових пісень та скорі анонси живих виступів. Не пропустіть!

Українська музика: Цвях – Купала

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *