Цвях – Поки тролі сплять
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Цвях – Поки тролі сплять (EP)

Після релізу кліпу «Поки тролі сплять», про який ми нещодавно вже розповідали читачам «Нотаток», музиканти нововолинського гурту «Цвях» підготували для меломанів однойменний міні-альбом, що складається з шести авторських треків. Запис ЕР проходив у місті Миколаїв, на студії Nasha records, під керівництвом саунд-продюсера Антона Артамонова. Зауважимо, що це другий студійний альбом колективу за п’ять років його спільного існування (у 2017 році світ побачив дебютний лонг-плей під назвою «Кікімора»).

За словами музикантів, їхня свіжа платівка «Поки тролі сплять» – це колоритна суміш музичних стилів, захоплюючих казкових сюжетів, містики, різних персонажів та, звісно ж, української автентики. Вони також зазначають, що за допомогою своїх експресивних текстів, прагнуть занурити слухачів у справжню казку, разом із тим, підштовхнувши їх до важливих роздумів щодо сенсу буття, свого коріння та історії.

Наразі платівка вже доступна для вільного прослуховування на сторінках гурту у YouTube та SoundCloud, а також для купівлі на більшості цифрових платформах з продажу контенту. Пам’ятайте, що офіційне придбання музичних релізів – вагомий внесок у подальшу творчість виконавців.

Цвях – Поки тролі сплять
Google Play
Deezer
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *