Цвях – Поки тролі сплять
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Цвях – Поки тролі сплять (Кліп)

Волинський гурт «Цвях» презентував свіжий колоритний кліп під назвою «Поки тролі сплять», який став першим офіційним роликом у відеографії команди.

За словами музикантів, робота над кліпом зайняла дуже багато часу, адже вони приділили чимало уваги кожній з його складових: видумці сценарію, знаходженню відповідних локацій, підбору різнопланових акторів, образів, підготовці до зйомок, тощо. До слова, знімальний процес проходив на териконі справжньої вугільної шахти та околиці Західного Буга. Автор сценарію та режисер – Сергій Лонюк; оператор – Ілля Сухий (Sopilchar Video).

«В епізодах брали участь актори дуже відомі в вузьких колах: актори гурту «Цвях», Сан Санич (Морячок), Толік (Летящій), Саня (Кампот), велика людина Артем «Пупсік», маленька людина Валера, звукач Давід та інші…шльоцики…, а також незрівнянний актор Гога Джан (Олександр Шеремета)», – йдеться в анотації до кліпу.

Сама композиція «Поки тролі сплять» увійде до однойменного, другого за ліком альбому, який гурт «Цвях» збирається презентувати вже найближчим часом.

Цвях – Поки тролі сплять
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Руслан says:

    Дякую! Чудово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *