Ціна Ритму – Точка неповернення
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Ціна Ритму – Точка неповернення (Альбом)

Пропонуємо додати до вашої стрічки новин трохи західноукраїнського репу! Ну як трохи, по факту цілий повноформатний альбом під назвою «Точка Неповернення», який хлопці з проекту «Ціна Ритму» нещодавно презентували поціновувачам жанру. Платівка, запис якої відбувався у місті Рівне, вмістила у себе десять авторських треків, робота над якими тривала протягом усього останнього року. Учасники формації зазначають, що даний матеріал за своєю суттю є кришталево чистим втіленням сучасного українського репу, без жодних домішок поп-музики.

«Альбом несе у собі ідею розвитку: від минулих спогадів до становлення нас в суспільстві тепер. І хоча на початку роботи кожен з нас вбачав трохи різний розвиток загального сюжету, коли мова заходила про висвітлення своєї точки зору один одному, всі розуміли, що ми бачимо все правдиво, лише трохи під різними кутами. Рахуємо це плюсом релізу, адже можна заглянути між ноти та букви з різних ракурсів. Чому вирішили назвати альбом «Точка неповернення»? Тому що прийшов той етап в житті, коли дороги назад немає. За час існування гурту було написано багато матеріалу, розставлено купу пріоритетів, і всі вони на користь музики», – розповів «Нотаткам» Олександр Благодеров з «Ціни Ритму», або просто MC Довгий Пес.

За його словами, робота над платівкою «Точка Неповернення» проходила дуже плавно, але без застоїв, із постійною появою купи жартів та ідей на майбутнє. Цікаво, що вже зараз «Ціна Ритму» практично завершила свій наступний реліз під робочою назвою «Вічний двигун», тож слідкуйте за новинами формації та не пропустіть наступну прем’єру.


Ціна Ритму

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *