Ціна Ритму – MVP
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Ціна Ритму – MVP (Кліп)

Перед виходом альбому «Вічний Двигун», західноукраїнський реп-гурт «Ціна Ритму» пропонує ознайомитись із відеороботою на композицію «MVP», яка змусить вас рухатись як пінгвін. За словами хлопців, найціннішим гравцям байдуже, що про них подумають перехожі, тож герої кліпу впевнено крокують вулицями Львова та залучають до свого муву все більше учасників.

«Зйомки кліпу пройшли у Львові. До них долучились хіп-хоп діячі різних сфер, а саме бібої, вуличні художники, Dj Shon – представник лейблу Kickit, Dj Westa та Паша Франик, ведучі «Хіп-хоп слуховища Андрути», реп-гурти «Глава 94» та «Ліра». Єдине, що постійно впадало у очі перехожим – це наш «рух пінгвіна», яким ми пройшлись вздовж всього кліпу. Це своєрідний реборн популярного муву з хіп-хопу 90-х, але з нашими дрібничками. Було смішно, що люди теж підхоплювали його, ніби і справді ця штука дуже заразна», – розповів читачам «Нотаток» Довгий Пес з «Ціни Ритму».

Трек є частинкою завершальної олдскульної саги від «Ціни Ритму», крапкою якій буде альбом «Вічний Двигун». Підсумками довготривалої історії бенду ви можете насолоджуватись на офіційних сторінках у соцмережах, очікуючи нових перевтілень.

Ціна Ритму – MVP
Ціна Ритму y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *