Ціна Ритму – Любив
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Ціна Ритму – Любив (Кліп)

До вашої уваги екскурс у дитинство від західноукраїнського реп-проекту «Ціна Ритму»! Сьогодні ми пропонуємо познайомитися з новим відеокліпом формації до треку «Любив», основним лейтмотивом якого є ностальгія за дев’яностими, а також усіма характерними атрибутами тих часів: йо-йо, приставкою денді, аудіокасетами, VHS-програвачами та іншими такими важливими для кожної тогочасної дитини девайсами.

Відео було відзнято в місті Луцьк Антоном Аношиним, вже майже «штатним» оператором «Ціни Ритму».

«Ми завжди з теплом згадуємо наше дитинство. Деякі моменти назавжди закарбовуються в пам’яті, тим самим викликають ностальгічну реакцію, коли ми бачимо в сучасному світі «збудників» цієї ностальгії. Якось так і в нас вийшло. Як результат – трек «Любив», а згодом – відеокліп до нього. Цей кліп є нагадуванням про наш альбом «Точка неповернення», до якого входить пісня «Любив» – прекрасний привід послухати його ще раз. Ми намагались передати лише щирі та приємні емоції, тому вмощуйтесь зручніше», – розповів «Нотаткам» Довгий Пес з «Ціни Ритму».

Ролик вже встиг отримати чимало схвальних відгуків від слухачів та колег по сцені, зокрема Фагот з «ТНМК» прокоментував його у соціальних мережах наступним чином: «Іноді з віком стаєш занадто сентиментальним, а ці пацанчики красиво смикають саме за ті потрібні струни. Респект!».

Додамо, що, за словами учасників проекту, у досяжному майбутньому вони планують випустити наступну платівку «Вічний двигун», додавши до неї ще декілька нових відеоробіт. Слідкуйте за наступними новинами проекту!

Українська музика: Ціна Ритму – Любив

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *