Триставісім – Варошська туса
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Варошська туса (Кліп)

«Варошська туса» музикантів «Триставісім» вийшла із буса і потрапила прямісінько на кастинг чергового модного талант-шоу! А що з цього вийшло, чи залишилися в живих та в тверезому розумі імениті члени журі телешоу, дивіться просто зараз у новому кліпі закарпатської команди на свіжу пісню «Варошська туса». Відео для вас, як то кажуть, з самого пилу-жару, адже від моменту офіційного оприлюднення минуло всього лише близько години!

«Ми, учасники «Триставісім», ніколи не брали участь у жодному талант-шоу, адже здогадуємось, що з цього могло б вийти та якої біди ми могли б начворити. Втім, уявімо собі неіснуюче шоу «Х-трактор», яке судить абсолютно уявне жюрі: Ігор Кінь-Дратюк, Попап та Ніна Пароль… Якщо ти не попадаєш до талант-шоу, його цілком можна влаштувати самому. Дивитися мусай!» – написали музиканти у соціальних мережах.

Режисером кліпу «Варошська туса» виступив Юра Готра, який також займався монтажем та частиною операторської роботи. Окрім нього, за витребеньками музикантів на «Х-тракторі», через відеокамеру спостерігали Андрій Баганич та Богдан Козачук. Виробництво: студія Chemodan.

Тож рекомендуємо і вам хутчіш розпочинати вчити слова нової пісні «Варошська туса» та демонструвати свої знання під час найближчих виступів «Триставісім», адже всіх нас цілком може спіткати доля пана Кінь-Дратюка і компанії.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Дуже сподобалась) Позитив)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *