Триставісім - Варош банда
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Варош банда (Кліп)

Ужгородська музична файта «Триставісім» завершила роботу над своїм новим кліпом на пісню «Варош банда» та презентувала його широкому загалу в Інтернеті сьогодні, 12 лютого 2015 року. Декількома днями раніше, нове відео закарпатців мали змогу ексклюзивно переглянути глядачі двох місцевих телеканалів – «Тиса-1» та «М-Студіо».

За словами учасників гурту, зняти відео саме на цю пісню було вирішено через те, що, на їхню думку, «Варош банда» є своєрідною квінтесенцією всього нещодавно представленого альбому «Лачо», а також втіленням потужної концертної енергетики колективу.

Знімали вищезгадану музичну міні-стрічку спеціалісти ужгородської студії «Фінт», які раніше вже працювали з «Триставісім» над попереднім відео під назвою «Дислокація». Режисером кліпу виступив Олег Варфоломєєв. Зйомки проходили на двох різних локаціях – у мальовничому селі Оріховиця в Ужгородському районі Закарпатської області, а також у приміщенні в самому Ужгороді, де музиканти зібрали величезну «Варош банду» зі своїх друзів та знайомих.

До речі, нещодавно було анонсовано два великих конерти гурту – 27 лютого в Ужгороді та 13 березня у Києві. Не пропустіть!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *