Триставісім – Щастя
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Триставісім – Щастя (Сингл)

Безвізовий режим України з ЄС, звісно, не дає формального права нашим співгромадянам працювати за кордоном, втім, мова тут іде тільки про офіційне працевлаштування. Сьогодні виїхати за кордон стало ще простіше, тож багато українців користаються такою нагодою та їдуть шукати кращої долі до інших країн. Цікава статистика – тільки за останні півроку Польща видала понад 650 тисяч офіційних трудових віз українцям, і це без урахування неофіційно працюючих. І, звісно, без урахування наших робітників у Німеччині, Угорщині, Сполучених Штатах Америки, Росії, тощо. Саме про дану проблематику масового від’їзду людей із Батьківщини, піде мова у новій композиції закарпатського гурту «Триставісім» під назвою «Щастя».

Та й дійсно, де ж знаходиться те оспіване щастя? Вдома, чи за десятки тисяч кілометрів від батьківської хати? В Україні, де надзвичайно важко втрапити у колію успішного бізнесу чи бодай високооплачуваної роботи, чи за кордоном, де ніби все є, але якесь чуже? Відповідь на всі ці питання у кожної людини може бути своя, і сперечатися з нею немає жодного сенсу, адже будь-яка з даних версій має під собою змістовне підґрунтя та раціональність поглядів.

Авторство слів та музики нового синглу «Щастя» належить ужгородському бас-гітаристу Родіону Sun Lion (Rock-H, Vandor, Tango Tempo, Pap Jazz Quartet та ін.), який люб’язно подарував пісню учасникам гурту «Триставісім».

«Дана композиція доволі довго чекала на свій час, але сьогодні вже стала гармонійною частинкою нашого концертного сет-листа. Нам дуже приємно було отримати «Щастя» у подарунок від нашого друга та колеги Rodion Sun Lion – він представив нам її, співаючи під акомпанемент однієї лише бас-гітари, але після того вона легко трансформувалась у звичний для «Триставісім» формат», – каже про новинку вокаліст команди Павло Генов.

Українська музика: Триставісім – Щастя

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *