Триставісім – Рейнджери (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Рейнджери (Кліп)

Анонсована новинка від «Триставісім» вже у мережі! Хлопці завершили всі роботи над своїм новим офіційним кліпом на пісню «Рейнджери» та презентували його в соціальних мережах буквально близько години тому. За задумом головного режисера Юрія Готри та учасників ужгородського гурту (сценарій роботи створювався спільними творчими зусиллями), нове відео має привідкрити глядачам таємниці, які наразі багато кого цікавлять – як себе поводять наші нові поліцейські у звичайному позаслужбовому житті? Як зазвичай проходять вихідні справжнього «рейнджера»? Шукайте відповіді на всі ці питання у свіжому ролику «варош-банди»!

Нове відео «Триставісім» виявилось дуже насиченим на події та, відповідно, на знімальні локації та залучених до зйомок людей. Зокрема, серед всіх тих, кому музиканти висловлюють щиру подяку за сприяння у створенні «Рейнджерів», виокремимо чемпіона світу з Шидокан карате, президента закарпатської федерації Шидокан-карате Михайла Годинця, команду з американського футболу «Ужгородські лісоруби», хокейний клуб «Ужгородські вовки», Закарпатський обласний музично-драматичний театр та справжню полісвумен Євгенію Філоненко, що зіграла дівчину головного героя.

«Якось пацани джемили на репетиції, а я наспівував все, що лізло в голову. Тоді з’явилась тема уявних «карпатських рейнджерів» на конях, які бережуть наші широкі простори. Потім ми підмітили, що тема патрульних тут дуже доречна. Так народилася ідея використати образ нацполіції. А взагалі-то, у нас багато хороших друзів пішли працювати у патрульну поліцію, залишивши свої роботи та професійну діяльність, бажаючи змінити щось на краще в Україні саме через роботу в новій поліції. Знаючи, що місія в них не легка, ми бажаємо їх якось підтримати та підбадьорити у цій роботі», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Триставісім» Павло Генов.

Виробництво відео: Chemodan. Режисер, монтаж, операторська робота: Юра Готра.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *