Триставісім - Пуйду пруйдусь (Відео)
Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Пуйду пруйдусь (Відео)

«Не партесь, а йдіть прогуляйтесь!» – саме такий рецепт гарного настрою пропонують у своїй новій композиції «Пуйду пруйдусь» музиканти ужгородського гурту «Триставісім». До свіжої композиції додається і її зафільмоване живе виконання, зняте та змонтоване компанією «Трикутник Video» під час ужгородського концерту-презентації альбому «Лачо».

«Пісня «Пуйду пруйдусь» є однією з найсвіжіших робіт гурту, яку ми вже граємо на концертах, але ще не сідали за неї у студії. За стилем – це мікс всього, що нам подобається, від чого ми премося, що нас підриває і качає. У результаті виходить якийсь карпато-диско-грув-панк-рок з долею фріканутості та стьобу», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Триставісім» Павло Генов.

«Як можна здогадатися, назва пісні на закарпатському діалекті означає «піду пройтися». У самій пісні йдеться про те, що в моменти, коли голова перенасичується клопотами, проблемами і питаннями, на які часом немає відповіді, ми пропонуємо просте вирішення – вийти на двір, подихати свіжим повітрям, порахувати зорі, та на якийсь час забути про то все і не морочити собі голову. Я навмисно наситив пісню діалектичними словами Закарпаття, які навіть не всі закарпатці знають, для того щоб вона краще сприймалася енергетично, ніж за змістом. Відривайтеся з нами – набирайтесь енергії!» –додав він.

Теґи: Українська музика, український рок, Триставісім, Пуйду пруйдусь

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *