Триставісім - Наша Файта (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Наша Файта (Кліп)

Наша планета давно потребувала супергероїв, які врятують всесвіт. І от, нарешті, вони з’явилися, озброєні музикою, гарним настроєм та теплими гуцульськими шкарпетками з овечої вовни. Music will save the world – ось що є основною ідеєю нового анімаційного відео гурту «Триставісім» на пісню «Наша Файта», в яку всі музиканти закарпатського колективу щиро вірять.

Як розповів нашому сайту лідер «Триставісім» Павло Генов, ідея щодо мультиплікаційного кліпу народилась у музикантів під час роботи над першим закарпатським гумористичним мультсеріалом із такою самою як і у пісні назвою «Наша Файта» (з закарпатської говірки файта – компанія, коло друзів, рід). «Тоді один з авторів мультсеріалу Міша Карпенко подзвонив мені, щоб спитати дозволу використати музику «Триставісім» у мультфільмі, а також підкинув ідею, що можна було би зробити у такому самому стилі кліп. Наприкінці минулого року ми з гуртом таки зібралися обговорити основні сюжетні лінії, які могли би фігурувати у такій стрічі, та трапилось так, що ми одразу ж і вигадали весь сценарій. Після того його було затверджено з авторами «Нашої Файти» та з художником Ервіном Німцем, зроблено розкадровку сцен майбутнього відео та затверджено образи головних мальованих персонажів. Виходячи з того, що в мультику можна намалювати буквально будь-що, ми вирішили не стримувати власну фантазію і вигадали фантастичний сюжет з супергероями, які разом рятують планету Земля за допомогою музики», – розповів Павло.

Тож пропонуємо наразі і вашій файті переглянути спільну мультиплікаційну роботу хлопців з «Триставісім» та ужгородської відеостудії «Наша Файта».

Теґи: Українська музика, Триставісім, Наша Файта

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *