Триставісім – Мій дім
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Мій дім (Відео)

Друзі, щиро вітаємо вас з прийдешнім старим Новим роком, який традиційно відзначається в ніч з 13 на 14 січня і характеризується стародавньою українською традицією посівання. Більшість наших співгромадян віддає перевагу сімейному святкуванню цього торжества, так само як і хлопці з ужгородського гурту «Триставісім», які наглядно продемонстрували це у своєму новому відео на пісню із символічною назвою «Мій дім». Як у теплій домашній атмосфері зустрічають свята закарпатці та як вони дотримуються стародавніх традицій розставляння алкогольних напоїв по полицях за елітністю – дивіться у свіжому ролику.

Про алкогольну традицію це, звісно ж, був жарт, адже для багатьох вона є скоріше сучасною святковою розвагою, але нова пісня «Мій дім» то, безперечно, аж ніяк не жарти. Тож у свіжому ролику від «Триставісім» вас очікує акустичне виконання зовсім нового твору, який, до речі, вже також записано й у повному класичному складі. «Частіше проводьте час із вашими добрими друзями, близькими та рідними. Якщо не маєте змогу робити це фізично, то хоча б будьте поруч серцем та подумки. Любіть свій дім, цінуйте те хороше, що вас оточує, бережіть ваші духовні цінності», – побажали слухачам в анотації до відео музиканти.

Як розповіли «Нотаткам» учасники «Триставісім», нещодавно вони виконали чималий шматок творчої студійної роботи, результатом якої стали цілих п’ять записаних композицій. Окрім того, ужгородці запланували відзняти до них одразу декілька офіційних відеокліпів, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *