Триставісім – Лачо
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Триставісім – Лачо (Альбом)

Досить довго довелося чекати прихильникам ужгородського гурту «Триставісім» на реліз повноформатного альбому запальних музикантів, і от нарешті це сталося. Дебютна студійна платівка хлопців, що отримала назву «Лачо», стала доступною для прослуховування і завантаження всім охочим сьогодні, 27 січня. Ті, хто бажав дещо скоротити час до офіційної презентації, мав змогу замовити собі фізичну копію компакт-диску з альбомом, підписану учасниками гурту. Якщо ви ще не зробили цього, але все ж таки бажаєте отримати цей ексклюзивний артефакт, просто надішліть замовлення на електронну скриньку «Триставісім» info@trystavisim.com .

Назва альбому з гуцульського діалекту перекладається як «дуже добре», «круто» чи «неперевершено», але «Лачо» – це далеко не останнє незрозуміле для пересічного слухача слово чи висловлювання в альбомі, про що неодноразово говорив вокаліст гурту Павло Генов: «У піснях «Триставісім» –жива закарпатська мова, якою кожен з нас говорить вдома. Не всі слова слухачі розуміють, особливо закордоном, тим не менше, намагаються підспівувати».

Альбом «Лачо» вмістив у себе одинадцять сповнених гуцульською енергетикою і роковою потужністю треків. Із деякими піснями слухачі вже мали змогу ознайомитись на попередньому міні-альбомі «Перча» або ж ще більш ранніх концертних записах колективу.

За словами учасників «Триставісім», вже зараз у їхньому арсеналі вистачить музичного матеріалу на добру половину наступного альбому, роботу над яким вже розпочато. До речі, «Лачо», це не останній на найближчий час сюрприз для слухачів від гурту. Вже зовсім скоро очікуйте кліп на одну з пісень альбому та концертне відео з туру, який хлопці відіграли, анонсуючи вихід платівки. А також  незабаром страртує ще один тур закарпатців містами України, тож слідкуйте за новинами і не пропустіть!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *