Триставісім – Карпатос
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Триставісім – Карпатос (Сингл)

Природа та свобода під соусом фольк-панк-року, із приправою у вигляді скретчів: гурт «Триставісім» зазвучав по-новому в композиції «Карпатос»! Сьогодні, 26 вересня 2017 року, ужгородська команда презентує новий сингл з майбутнього, другого за ліком, альбому «Мусай».

«Нам хочеться творити щось потужне, рокове, драйвове, але не таке класичне, яке було вже мільйон разів зіграно крутими закордонними гуртами, і тим більше, зіграно дуже професійно. Водночас ми б хотіли створювати щось мелодійне, самобутнє і колоритне, при цьому показувати особливості нашого регіону, але, знову ж таки, не вдаватися до класичних прийомів фолькової і етнічної музики. І, звичайно, хочеться не відставати від тенденцій сучасної музики, де часто використовується «електронщина» в поєднанні з будь-якими іншими жанрами. «Триставісім» прагнуть експериментувати і наповнювати композиції тими елементами, які не тільки підсилять враження від самої пісні, але і зададуть їй цікавого і оригінального звучання. І якраз ось таким, на нашу думку, зараз і вийшов наш «Карпатос», – прокоментував для читачів «Нотаток» новинку барабанщик формації Ігор Магада.

«Нова пісня «Карпатос» у музичному плані найкраще відображає наше сьогоднішнє бачення правильного поєднання рок-рифів, хіп-хоп та панк-ритмів з автентичними фольковими мотивами. Мелодію, яка виспівується на початку пісні та проходить крізь всю композицію вигадав наш трубач Вова. Він якось наспівав її мені і додав, що з цього має вийти яскравий грувовий трек. У мене на той момент вже були накидані куплети, і на одній з репетицій ми вирішили поєднати все разом, а врешті розвили до повноцінної пісні. Під час роботи над композицією до нас приєднався ужгородський скретч-майстер DJ Vibes і, трохи проекспериментувавши, майстерно запилив до пісні пару-трійку скретчів, які, на наш погляд, дуже природньо вписалися в загальне звучання», – додав фронтмен гурту Павло Генов.

Відзначимо, що окрім згаданого нами на початку лонг-плею «Мусай», хлопці планують порадувати своїх прихильників ще і офіційним відеокліпом до сьогоднішньої новинки. Дочекайтеся!

Українська музика: Триставісім – Карпатос

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *