Триставісім – Авантюра
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Триставісім – Авантюра (Сингл)

Чи буде пронизано особливим духом авантюризму весь майбутній альбом гурту «Триставісім» поки що не відомо, а от одна його пісенна частинка вже точно підпадає під таке визначення. І саме цією композицією колоритна ужгородська ватага вирішили поділитися зі своїми прихильниками, а ми, звісно ж, не могли не повідомити про неї наших читачів! Отже, до вашої уваги новий пригодницький сингл «Авантюра», записаний на студії Solist за допомоги Олега Орєшнікова, зведенням та мастерингом якого займалися спеціалісти Coloorsun Music Studio.

За словами лідера «Триставісім» Павла Генова, під час роботи над композицію «Авантюра», перед музикантами стояло імпровізоване завдання максимально просякнути її духом незабутньої пристрасті, мандрівок та різних пригод, словом, наповнити трек емоціями виходу зі звичної зони комфорту. «Авантюра» – це своєрідний стан людини у передчутті невідомого, людини, готової піти на ризик та однаково гідно сприймати позитивні і негативні наслідки свого рішення. Ця пісня про всі ті речі, що роблять життя цікавішим.

Як розповів «Нотакам» фронтмен «Триставісім», сьогоднішня новинка, разом із попередніми синглами «Рейнджери» та «Варошська туса» увійде до майбутнього, другого за ліком, повноформатного лонг-плею команди, робота над яким триває. «Ми зараз знаходимося у процесі запису другої половини альбому «Мусай», тому його реліз можна буде очікувати мінімум через місяць-другий. Платівка пишеться у дві сесії – одна була минулого року, а друга ось зараз. Нам усім вже не терпиться презентувати результати цієї роботи слухачам!» – поділився з читачами нашого сайту Павло Генов.

Триставісім – Авантюра

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Віктор says:

    Хлопці на стилі, все потужно, драйвово, качає. Саме так і має бути. Думаю, майбутній альбом буде дуже цікавим, з нетерпінням чекаю.

  2. Swift says:

    Відмінно, бадьоро, позитивно! давненько дізнався про них, хороші хлопці)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *