Триставісім – Авантюра
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триставісім – Авантюра (Lyric-відео)

Оприлюднений кілька місяців тому студійний сингл «Авантюра» від хлопців з гурту «Триставісім» доповнився мальовничим відеосупроводом у форматі lyric video. У свіжому ролику закарпатці вирішили продемонструвати глядачам з усіх куточків України красоти їхнього рідного краю та панорами свого батьківського міста – Ужгорода, а втілити цю ідею у життя музикантам допомогли спеціалісти студії AeroCam. Текстові ефекти та монтаж: компанія Just In Time Production.

«Нам захотілося відзняти до пісні «Авантюра» відео, яке би відображало певний рух вперед, політ, подорож, тощо. А з хлопцями з «Ужгород AeroCam» ми співпрацювали ще під час зйомок кліпу «Варошська туса» – тоді нам сподобалась їхня комунікативність, підхід до роботи та її якість. Вони часто створюють дуже класні відео про різні пори року в нашому місті, знімають дронами, з висоти… Оскільки ми знали, що в них є такі чудові матеріали, виникла ідея ось такого лірик-відео. Нам здається, що в результаті ми отримали хоч і простеньке, але досить гарне відео», – розповів читачам «Нотаток» Ігор Магада з «Триставісім».

Він також зазначив, що в планах гурту значиться окреме видання ще кількох пісень з майбутнього альбому «Мусай» і також зйомка відео до них. Перша нова композиція має з’явитися у мережі до середини травня, а загалом, влітку, прихильники запальної української музики можуть сміливо очікувати на 2-3 прем’єри від «Триставісім»!

Українська музика: Триставісім – Авантюра

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ганна says:

    Це родна з найкращих пісень 308, постійно маю її у плеєрі. Дякую хлопцям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *