Триста8ісім - Дислокація
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Триста8ісім – Дислокація

Не минуло багато часу з презентації дебютного міні-альбому закарпатської варош-банди “Триста8ісім“, як хлопці знов порадували своїх шанувальників – на цей раз дебютним відеокліпом на пісню “Дислокація“, яка увійшла у вищезазначену платівку. Музиканти були бiльш нiж активнi останнiй час: перший альбом, пекуче літо з безліччю концертів і фестивалів, а тут ще й дебютний кліп. Творчій насназі музикантів “Триста8ісім“, здається, позаздрить будь-який виконавець чи то гурт.
Створювати свою першу відео роботу учасникам колективу допомагав режисер Олег Варфоломеєв зі студії “Фінт”. Зйомки проходили в Ужгороді та на його околицях, і, за словами музикантів, були дуже важкими. Справа в тому, що за сюжетною лінією кліпу, музиканти грають на мальовничій скелі поблизу міста, до якої знімальній групі доводилось діставатись пішки, адже автомобілем туди було просто не доїхати. А тепер уявіть ще й купу техніки та інструментів, які також треба було доставити на локацію. Бiльш того, задля декількох вдалих кадрів хлопцям навіть довелось провести всю ніч у лісі. Проте музиканти не жаліли сил i часу, адже у першому відео треба показати себе, всю суть і філософію гурту.
Щодо сюжетної лінії відеороботи, то варто зазначити, що вона побудована на проблематиці пошуку самого себе у буденному житі, знаходженні свого місця у суспільстві. Характерні для будь-якого гурту пошуки своєї музи було відображено на прикладі “Триста8ісім“, які у фіналі віднайши свій нелегкий шлях і тепер із задоволенням дарують слухачам народжену творчість.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *